Општински вестиСкопје

Без вода попладнево корисниците на дел од Инџиково

Корисниците на дел од Инџиково попладнево ќе немаат вода додека не биде саниран дефектот на улицата „Финска“ 2/10.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close