Општински вестиСкопје

Без вода неколку улици од населбата Кисела Вода

Поради уличен дефект на водоводна мрежа Ф 5/4”(цола ) на ул.Емил Зола бр.12 б, населба Кисела Вода, денеска прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул.Емил Зола , ул.Виктор Иго, ул.Дренак, ул. Невена Горгиева Дуњаи ул.Драга Стојановска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close