Општински вестиСкопје

Во Кисела Вода водоснабдувањето нормализирано

.Нормализирано е водоснабдување на корисниците од улите.Емил Зола, Виктор Иго, Дренак, Невена Горгиева Дуња и од ул.Драга Стојановска во скопската населба Кисела Вода.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close