0_Инфопакет.Портал0_Македонија.ПорталИнфопакетОпштински вестиСервисни информацииСкопје

Без вода корисниците од булевар „Трета македонска бригада“ крак 3

Без вода денеска ќе бидат корисниците од булевар „Трета македонска бригада“ крак 3.

Back to top button
Close
Close