0_Македонија.ПорталОпштествоСкопје

Без вода корисниците на населба Усје

Поради уличен дефект ф-150мм на ул.1/30 Усје, од 9 часот без вода ќе бидат корисниците од населба Усје. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close