Општински вестиСкопје

Без вода денеска скопските улици Ташкентска, Хелсинки и Варшавска

Без вода денеска ќе бидат корисниците од улиците „Ташкентска“, „Хелсинки“ и „Варшавска“, информира ЈП „Водовод и Канализација“ - Скопје.

Back to top button
Close
Close