Општински вестиСервисни информацииСкопје

Без вода денеска дел од општина Бутел

Поради дефект без вода денеска од 12:00 часот до завршување на работите ќе бидат корисниците на дел од улицата „Боца Иванова“, сервис Бутел - Водовод и погребално претпријатие АД Бутел, информираат од ЈП „Водовод и канализација“. 

Back to top button
Close
Close