Општински вестиСкопје

Без вода денеска дел од Дебар Маало

Без вода денеска од 9:00 часот се корисниците од улицата „Црвена Вода“ бр.11 во населбата Дебар Маало.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close