Општински вестиСкопје

Без вода делови од Аеродром и Кисела Вода

Поради санирање на дефект на булевар „Борис Трајковски“, без вода вечерва се  корисниците од висока зона Аеродром, Сервисна зона југ, ул. „Христо Татарчев“ краците од број 1 до број 11, како и дел од населбите Кисела Вода и 11-ти Октомври.

Back to top button
Close
Close