Општински вестиСкопје

Без вода дел од жителите на Припор

ЈП Водовод и канализација - Скопје информира дека денеска без вода ќе останат дел од жителите на Припор.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close