0_Македонија.ПорталСкопје

Без вода дел од жителите на булеварот „Видое Смилевски-Бато“

Поради уличен дефект на булеварот „Видое Смилевски Бато 37“ без вода се корисниците на дел од булеварот, односно зградите од бр.37 до бр.55.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close