Општински вестиСкопје

Без вода дел од населба Радишани

Без вода денеска од 8:30 до 9:30 часот ќе бидат корисниците на дел од населба Радишани. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close