ОпштествоСкопје

Без вода дел од корисниците на ул„23 Октомври“

Прекин на водоснабдувањето денеска  од 11.45 часот имаат корисниците на на дел од ул. „23ти Октомври“ од бр.25 до 310.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close