Општински вестиСервисни информацииСкопје

Без вода дел од корисниците на неколку улици во Кисела Вода

ЈП Водовод и канализација-Скопје известува дека денеска поради уличен дефект ф-300 мм на „Киро Фетак“ 1/11, без вода ќе бидат дел корисниците на улиците „Киро Фетак“, „Малешевска“, „Славка Динкова“, „Коперникова“ и „Румена Хаџипанзова“.

Back to top button
Close
Close