Дописници МКДОпштински вести

Без вода дел од Кавадарци поради реконструкција на водоводна линија

Без вода за пиење денеска од 8 до 17 часот ќе остане дел од Кавадарци, поради реконструкција на водоводна линија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close