Општински вестиСервисни информацииСкопје

Без струја утре повеќе делови од Скопје

Без електрична енергија утре од 6:30 до 7:30 часот ќе останат корисниците од улицата „Благоја Стефковски“, објектите во близина на КАМ маркет во општина Гази Баба.  Од 9:30 до 10:30 часот, пак, без струја ќе бидат дел од корисниците од улицата „Благоја Стефковски“ и објектите во близина на коњичкиот клуб „Хиподром“.

Back to top button
Close
Close