Општински вестиСкопје

Без струја утре повеќе делови на Скопје

Поради технички зафат во дистрибутивна електро  мрежа без електрична енергија  утре ќе бидат повеќе делови на Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close