Општински вестиСкопје

Без струја утре делови од Сарај, Ѓорче Петров и Карпош

Поради техничките зафати во дистрибутивната електро мрежа, без електрична енергија утре ќе бидат корисниците од општините Сарај, Ѓорче Петров и Карпош.

Back to top button
Close
Close