0_Македонија.ПорталСкопје

Без струја утре делови од Кисела Вода и Ѓорче Петров

Заради технички зафати во дистрибутивната електромрежа, без струја утре од 8 до 12 часот ќе бидат корисниците од делови од улиците „Сердарот“, „Речиште“ и „Нагоричанска“ во општина Кисела Вода.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close