Општински вестиСкопје

Без струја утре делови од Кисела Вода, Чучер Сандево и Сарај

Без струја утре ќе останат дел од корисниците од скопските општини Кисела Вода, Чучер Сандево и Сарај.

Back to top button
Close
Close