0_Македонија.ПорталМКДОпштествоСкопје

Без струја утре делови од Гази Баба, Сарај и Сопиште

Во текот на утрешниот ден без струја ќе останат делови од општините Гази Баба, Сарај и Сопиште.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close