Општински вестиСкопје

Без струја утре дел од улицата „Дамаска“ во Карпош

Без електрична енергија утре ќе останат корисниците на дел од улицата „Дамаска“ во Општина Карпош.

Скопје, 8 март 2020 (МИА) – Без електрична енергија утре ќе останат корисниците на дел од улицата „Дамаска“ во Општина Карпош.

Како што информира РЦУК Скопје, корисниците ќе останат без струја од 09:00 до 11:00 часот. бт/нд/

Таг
Back to top button
Close
Close