Сервисни информацииСкопје

Без струја утре дел од корисниците во Општина Кисела Вода

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека утре без електрична енергија ќе останат дел од корисниците во Општина Кисела Вода.

Back to top button
Close
Close