Општински вестиСервисни информацииСкопје

Без струја корисниците од ул. Партениј Зографски, општина Центар

Во текот на утрешниот ден во периодот без електрична енергија ќе останат корисниците од ул. Партениј Зографски бр.32, 34, 46, 47, 48, 49, 51 и 53, во општина Центар

Скопје, 1 март (МИА) – Во текот на утрешниот ден  без електрична енергија ќе останат корисниците од ул. Партениј Зографски бр.32, 34, 46, 47, 48, 49, 51 и 53, во општина Центар.

Како што информираат од ЕВН безнапонска состојба ќе трае во периодот од 10 до 11:30 часот.свс/скс/

Таг
Back to top button
Close
Close