0_Македонија.ПорталОпштествоСервисни информацииСкопје

Без струја дел од корисниците во Аеродром и село Љубош

Од ЕВН Македонија АД информираат дека денеска поради технички зафати во електроенергетскиот систем во Градот Скопје без струја во определен временски период ќе останат дел од корисниците во наслебата Стар Аеродром и во село Љубош.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close