Општински вестиСервисни информацииСкопје

Без струја дел од корисниците од Центар и Бутел

Заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа без струја денеска ќе останат дел од корисниците во скопските општини Центар и Бутел, соопшти РЦУК.

Back to top button
Close
Close