0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Бесплатно паркирање возила во Охрид за Божик

По повод големиот православен празник Христово раѓање – Божик, во текот на утрешниот ден на територијата на Општина Охрид ќе биде бесплатно паркирањето моторни возила на сите јавни паркиралишта со кои стопанисува ЈП „Билјанини извори“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close