0_Web_Насловна-слајдерBiznis.SlajderMakedonija.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Бесими: Клучен збор во Предлог-буџетот за 2021 година е здравје, најважно е здравјето, здрава економија и здрави финансии

„Здравје“ е клучен збор за предлог-буџетот за 2021 година, бидејќи она што е најважно и најприоритетно е  здравјето на граѓаните, здрава економија и здрави финансии и општество воопшто.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close