EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Berlin: Gjatë incidentit Merkel dhe anëtarët e Kabinetit nuk ishin në rrezik

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe anëtarët e Kabinetit të saj nuk ishin në asnjë moment në rrezik kur një automobil u përplas në gardhin e hyrje të zyrës së saj, deklaroi sot zëdhënësja e Qeverisë gjermane.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close