0_Спорт.ПорталФудбал

Бензема останува во Реал до 2023 за пониска плата

Францускиот репрезентативен напаѓач Карим Бензема постигнал согласност со Реал Мадрид за продолжување на договорот, јавија шпанските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close