0_Sport,PortalFutboll

Benzema dhe Ramosi nuk do të luajnë kundër Interit

Real Madridi në faqen zyrtare e publikoi përbërjen e ekipit për ndeshjen e xhiros së 4 në Ligën e Kampionëve kundër Interit.

Back to top button
Close
Close