0_Sport,PortalFutboll

Ben Jeder mund të shpërngulet në Mançester junajted

Sulmuesi i Monakos, Visam Ben Jeder, këtë verë mund të shpërngulet në Mançester junajtes. "Djajtë e kuq" me kujdes e ndjekin situatën e francezit 30-të vjeçar në ekipin  i cili përballet me probleme financiare dhe mund të ndahet me lojtarin, transmetojnë "ESPN".

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close