Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Белгиската министерка за надворешни работи позитивна на коронавирусот

Белгиската министерка за надворешни работи Софи Вилмес денес соопшти дека е позитивна на коронавирусот.

Back to top button
Close
Close