0_Web_Насловна-слајдерЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Белгија повторно погодена од силно невреме – поплавени улици, куќи и возила

Засега нема достапни информации за можни смртни случаи или повреди во невремето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close