Дописници СветЕвропа

Белгија: Бројот на новозаразени со Ковид-19 продолжува да расте

Здравствените власти на Белгија соопштуваат дека Ковид-19 продолжува да се шири во Белгија и повикуваат на внимателност.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close