Svet.SlajderДописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Белгија бележи рекордно низок број на фирми во стечај во 2020 година

Во текот на изминатата година, 32 отсто помалку фирми отишле под стечај во 2020 во споредба со претходната година, соопштија белгиските судски власти

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close