СветСвет.Портал

Белата куќа тврди дека нема да има промени за средбата на врвот САД-Русија по новиот кибер напад

Белата куќа соопшти дека нема да има промени за претстојниот самит меѓу претседателот Џо Бајден и неговиот руски колега Владимир Путин, иако Мајкрософт сигнализираше за нов кибер напад

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close