0_Web_АктуелноKultura.SlajderКултураКултура.Портал

Бела ноќ по 16-ти пат на 10 локации во Скопје

Културната манифестација Бела ноќ, која веќе прерасна во традиција, по 16-ти пат, денеска  ќе се одржи во Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close