Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Бела куќа: Завршија средбите меѓу Бајден и Путин

Претседателите на САД и Русија Џо Бајден и Владимир Путин ги завршија состаноците во Женева, соопшти Белата куќа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close