БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Бектеши во посета на компании во Гостивар

Министерот за економија Крешник Бектши денеска ќе посети компании од преработувачката, градежната индустрија и угостителскиот сектор кои што работат во општина Гостивар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close