0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Bekteshi: Vazhdon mbështetja financiare për sektorët e prekur përderisa vazhdon kriza me koronën

Synimi kryesor i të gjitha masave ekonomike ka qenë që të ruhen vendet e punës në veçanti në sektorin privat por njëkohësisht të ndihmohen kompanitë sa i përket likuiditetit dhe besoj që këtë e kemi arritur, deklaroi ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi mbrëmë në emisionin “Arti i Financës” në Televizionin Klan.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close