0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталВидео изјаваЕкономија

Бектеши: Опозицијата да ги поддржи мерките кои се во полза на стопанството, вработените и граѓаните

Министерот за економија, Крешник Бектеши е убеден дека опозицијата ќе биде конструктивна и ќе овозможи донесување на законите во Собранието со цел што побрзо имплементирање на петтиот сет мерки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close