0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Бектеши во тридневна работна посета на Брисел

Министерот за економија Крешник Бектеши од денеска до четврток ќе престојува во работна посета на Брисел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close