0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Бектеши: Не верувам дека оваа година ќе има поскапување на струјата

Не верувам дека оваа година ќе има поскапување на струјата, изјави вечерва министерот за економија, Крешник Бектеши на гостувањето во емисијата „Топ тема“ на телевизија Телма.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close