0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортТенис

Бекер се повлекува од Тенискиот сојуз на Германија

- Работата во Алијансата ми донесе огромно задоволство во текот на изминатите три и пол години. За жал, во моментов немам време да продолжам да ја работам оваа комплексна работа, нагласи Бекер. Изјавата е објавена на веб-страницата на Алијансата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close