0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталНекатегоризираноПолитика

Бејли: Каква било сугестија дека САД сакаат да управуваат со некоја судска разрешница е лажна

Каква било сугестија дека САД сакаат да управуваат со некоја судска разрешница е лажна, вели меѓудругото американскиот амбасадор Џес Бејли во писмото, кое пред неколку дена го испратил до претседателот Основниот суд Скопје 1, Иван Џолев.

Back to top button
Close
Close