EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

BE është duke vendosur zonë të kuqe të errët në hartën epidemiologjike të Evropës

Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula fon der Lajen, sot paralajmëroi vendosjen e një shenje të re në hartën epidemiologjike të Evropës, një zonë e kuqe e errët nga e cila udhëtarët duhet të testohen para se të largohen dhe të vendosen në karantinë pas mbërritjes në destinacion.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close