BotëSvet.Slajder

BE, Egjipti dhe Jordania u bënë thirrje izraelitëve dhe palestinezëve për vazhdimin e negociatave

Ministrat e Punëve të Jashtme të Francës, Egjiptit dhe Jordanisë u takuan sot në Aman për të diskutuar për konfliktin në Lindjen e Mesme.

Back to top button
Close
Close