0_Maqedoni.PortalPartitë politikePolitikëTekste origjinale

BDI përshëndet investimin e ri në zonën ekonomike të Tetovës që krijon 1.500 vende të reja pune

Sot, në Zonën e lirë ekonomike në Tetovë është bërë vendosja e gurrthemelit të investimit të ri të kompanisë Lear dhe Normak, një investim i cili do të mundësojë 1.500 mijë vende të reja të punës.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close