Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Баварскиот премиер бара да се објават сите договори на ЕУ со производителите на вакцини

Тој за германската телевизија ЗДФ изјави дека во врска со оваа тема има многу отворени и неодговорени прашања. -Затоа е потребна максимална транспарентност. Потребна е транспарентност за сите договори, изјави баварскиот премиер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close